Мер Мелітополя – мелітопольські мародери почали повертати награбоване

“Сьогодні свідомі мелітопольці почали повертати вкрадене. Сьогодні біля магазину Паладіум стояли наші білі намети “Мелітополь”, куди здавали награбоване. Ще раз раджу усім мелітопольцям – це місто, у якому ми жили і будемо жити. До якого треба відноситися, як до свого дому”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Вчора народні депутати ухвалили закон про посилення відповідальності за мародерство. Тепер це кримінальний строк. У всіх магазинах стояли камери, всі записи у нас є. Першу частину ми вже виставили. Тому раджу принести награбоване, щоб потім ми не стали подавати заяви у правоохоронні органи.

Стосовно зняття готівки. Відсьогодні це можна зробити не тільки у магазині “Сільпо”, а й у двох відділеннях Приватбанку: перший – на вул. Монастирській, другий – біля Центрального ринку.

Також хочу подякувати усім нашим підприємцям, людям, які знаходяться за межами нашої країни, вони перерахували на благодійним фонд “Все можливо” – більше 380 тисяч гривень. Ці гроші скерують на придбання усього необхідного для наших мешканців.

Шановні мелітопольці, наше завдання згуртуватися навколо нашого українського міста Мелітополь для того, щоб його зберегти. Для того, щоб одразу після закінчення війни, приступити до його відновлення.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info