Мер Токмака – продовжуємо відновлювати електропостачання

“Дорогі токмачани, ми продовжуємо працювати на відновлення інфраструктури міста. У лікарні та деяких районах міста вдалося відновити електроенергію, запустити три свердловини на насосних станціях, але тепломережа та інші енергоємні об’єкти поки що включити немає можливості”, – зазначив міський голова Токмака Ігор Котелевський.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці. Йдеться про ситуацію станом на 9:00 4 березня.

На хлібозавод подали світло: до 10:00 буде випечена партія хліба та розвезена містом.

Найважливіше — сьогодні зранку виїхала машина зустрічати бригаду ремонтників з Оріхова. Дуже чекаємо на них. Вчора було додатково обстежено потерпілу від обстрілів основну 150-ту лінію подачі електроенергії з Молочанська на Токмак і дай Боже, щоб електромонтажники змогли нарешті дістатися до нас і відновити лінію за лічені години.

Також провів переговори з керівництвом птахофабрики: домовилися про постачання курятини.

Вчора нагорі пройшли переговори, досягнуто домовленості відкрити коридори для гуманітарної допомоги, сподіваємося на якнайшвидше відновлення постачання продуктів, медикаментів та всього необхідного для нормального життя.

Нагадую, що зараз у місті діє комендантська година: з 18:00 до 7:00, будь ласка, не виходьте та не виїжджайте на вулиці. Це не безпечно.

Також величезне прохання до всіх тих, у кого затоноване скло на автомобілі, зніміть тонування.
Якщо ви пересуваєтеся на автомобілі і вас зупиняють люди в камуфляжній формі, зупиняйтеся і опускайте скло. Це необхідно з метою вашої безпеки.

Я з вами!
Все буде Україна

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info