Оперативна інформація про вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення на 4 березня станом на 6:00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, БТГр російсько-окупаційних військ продовжують наступ у напрямку Запоріжжя. А саме: населених пунктів Андріївка, Камиш Зоря, Чернігівка, Пологи.

Окупанти активно застосовують реактивні системи залпового вогню, важку систему озброєння ТОС-1А “Солнцепек” та танки.

Наразі на Запорізькому напрямку гаряче. Особовий склад угруповання військ “Південь” веде оборонну операцію та наносить вогневе ураження противнику всіма наявними засобами, зокерма застосовуючи штурмову та армійську авіацію. Противник має втрати, а демотивовані окупанти здаються в полон та кидають техніку.

Вони продовжують розвивати наступ в напрямку населених пунктів Магедове, Чубарівка, Гуляй Поле з метою завдати удару по флангам підпорядкованих Командуванню угруповання військ “Південь” з подальшим наступом в напрямку Запоріжжя.

В Енергодарі складна ситуація.

У телефонній розмові з ЗСУ міський голова Енергодара Дмитро Орлов зазначив, що план евакуації на випадок аварії на Запорізькій атомній електростанції готовий, але поки що нікого не евакуюють.

Працює один енергоблок із шести. Персоналом ЗАЕС контролюється стан енергоблоків та забезпечується їх експлуатація відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації.

Наразі майданчик Запорізької АЕС захоплений військовими силами Російської Федерації. По всій території Запорізької області, ситуація напружена і складна.

Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info