У Василівці почали відновлювати комунікації

У Василівці працюють над відновленням водо-,тепло-, електропостачання. Вже відновлено роботу 4-х свердловин, які забезпечують більшу частину міста, ведуться роботи в західній частині міста.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Василівської територіальної громади.

Відновлено також постачання на території села Скельки.

Роботи продовжуються, влада просить мешканців поставитися з терпінням та розумінням, Василівська міська рада докладає усіх зусиль.

Окремо до мешканців звернувся міський голова Василівки Сергій Каліман: “Сьогодні черговий день, непростий день. Але він був трохи спокійніший, ніж попередні.

Ми працювали, з моїми заступниками, над забезпеченням необхідними речами населення. Хочу подякувати магазину 33 кв.м. за допомогу школам, дитячим садочкам – за доставку генераторів, памперсів.

Зберігайте спокій. Найнадійніша безпека для вас – це укриття в бомбосховищах”.

Нагадаємо, напередодні у Василівці відбулися бої. Російські окупанти обстрілювали місто з “Градів”.  З напрямку Скельок та Орлянки почали заходити танки. Зав’язалися бої в центрі міста. Українські воїни відбили атаку ворожої піхоти та знищили багато живої сили ворога.

Під обстріл російських окупантів підпав центр міста: магазини, чотириповерховий будинок, спортклуб. Також горіли житлові будинки, лікарня. Снаряд влучив і на територію загальноосвітньої школи, внаслідок чого постраждала покрівля та травмувалося двоє осіб.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info