Енергодараська влада повернулася працювати у будівлю міськради

“Основна інформація у Енергодарі станом на 15:00. Міська влада знову повернулася до будівлі виконкому. Сподіваємося, так буде й надалі і ми зможемо нормально працювати”, – зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Стосовно евакуації жінок і дітей. Зараз безпечного зеленого коридору немає! Уряд з міжнародними організаціями опрацьовують його створення. Енергодар знаходиться в пріоритеті. Ми обов’язково повідомимо, коли зможемо евакуювати людей.

Не використовуйте зараз особистий автотранспорт та приберіть його хоча б від під’їздів! По-перше палива все одно немає. По-друге він дуже заважає швидкій, пожежній машині , сміттєвозу тощо.

Комендантська година з 18.00 до 05.30. Енергодар патрулюватимуть наші визначені мешканці! Всі решта, хто не зареєстрований, лишайтеся вдома.

Теплоносій вже подано на місто. Звертаємося до голів ОСББ- допоможіть налагодити системи в своїх будинках, можуть бути повітряні «пробки» та пориви, адже ми фактично заново запустили всю систему опалення.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info