Мер Мелітополя – ми отримали медматеріали для діалізу

“Сьогодні у Мелітополь приїхала гуманітарна допомога з медикаментами. Зокрема з медматеріалами для проведення діалізу. До цього у нас залишалося матеріалів на два дні. Вдячний владі області, депутатам, Червоному Хресту, волонтерам”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Я сподіваюся, що найближчим часом нам вдасться налагодити ще поставку і зможемо закрити потребу в інсуліні та інших рідкісних медпрепаратах.

Стосовно комунальних послуг. Як у Мелітополі, так і у Мелітопольському районі – загалом усі села газифіковані і ситуація доволі стабільна.

Вчора були звернення у частині відключення газу у двох домівках. Сьогодні ці питання також вирішені.

Стосовно сплати комунальних послуг. Звісно комунальні підприємства зобов’язані розносити платіжки, але звичайно ми розуміємо, що сьогодні можливості у громадян сплачувати за ці послуги – немає.

Якщо у когось з мелітопольців є можливість сплатити за комунальні послуги, комунальні підприємства за це будуть вдячні, оскільки за ці гроші виплатять зарплати працівникам, які сьогодні забезпечують життєдіяльність міста.

Стосовно руйнувань житлових будинків у Мелітопольському районі. Раніше ми говорили, що у Мелітопоплі зруйновано 30 будинків та громадських будівель. У цих будинках завдяки безкоштовних будматеріалів магазинам “Епіцентру” та “Фундаменту” ми намагаємося провести відновлювальні роботи.

Така ж проблема у Мелітопольському районі. В одному з сіл був зруйнований дитячий садочок і так само ці два підприємства допомагають його відновити.

Продовжує працювати гуманітарний штаб на базі ДК Шевченка, де люди зможуть отримати продукти, теплі речі.

Відзавтра такі центри почнуть працювати ще у двох районах нашого міста. Це у ПТУ у Новому Мелітополі та в ПТУ в Мікрорайоні. Відзавтра вони будуть працювати виключно з приймання гуманітарної допомоги. Щойно ми накопичимо достатню кількість допомоги – вони почнуть працювати навидачу.

Тому я звертаюся до жителів цих районів, якщо у когось є запаси теплого одягу або продуктів – давайте передамо їх тим людям, які її зараз потребують. Це наші інваліди, це наші ветерани, це люди, які прикуті до ліжка.

Був з нашою командою на ринках міста, спілкувався з громадянами. Бачу проблему відсутності готівки. Я провів переговори з банками. Вже перші банки почали працювати в місті. Вони будуть працювати і завтра і післязавтра. І 8 березня включно. Графік роботи банків ми викладемо пізніше.

Шановні мелітопольці, у нас 10 день війни. Я хочу подякувати усім мелітопольцям за свідому громадську позицію. Усі ми об’єдналися навколо вирішення проблем нашого міста. Я впевнений, що ця складна ситуація зробить нас всіх сильнішими.

Мелітополь – це інтеркультурна столиця України, де впродовж кількох сторічь живе в мирі та злагоді більше 100 національностей. І я впевнений, що і цю складну ситуацію нам вдасться пройти і ми вийдемо з неї ще згуртованішими.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info