Мер Запоріжжя – ніч у місті минула без надзвичайних ситуацій

У місті все спокійно, ніч минула без надзвичайних ситуацій. Ворожі війська, які намагаються продовжити наступ у напрямку Запоріжжя, отримують гідну відсіч.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Анатолія Куртєва.

Сьогодні вночі наші захисники тричі нанесли вогневе ураження противнику. Українські бійці надійно тримають оборону в Запорізькій області. На деяких напрямках ідуть у контратаку, задають ворогу сильних ударів та змушують відступати. Дякуємо їм та віримо у їхню силу та професіоналізм!

Закликаю вас не втрачати пильності та згуртовуватися. Наголошую на необхідності світломаскування. Бачу, що все більше і більше людей виявляє свідомість і не освітлює свої оселі вночі. Дякую вам за це!

Також нагадую, що в Україні діє кримінальна відповідальність за співпрацю з державою-агресором. Кожен зрадник своєї рідної землі може отримати від десяти до п’ятнадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна. Подумайте сто разів перш, ніж йти на такі кроки. Тому що перемога у будь-якому разі буде за Україною!

Що хочу сказати наостанок.

Знаю, що багатьом з вас зараз дуже тривожно. Прошу: зберіться, не панікуйте. У Запоріжжі тихо. Наші військові нас захищають. У ваших домівках є світло, тепло, вода. Ви можете приготувати теплий обід, випити чаю, обійняти рідну людину. Концентруйтеся на хорошому. Робіть перерви від перегляду новин. У нас з вами попереду ще багато важливих справ. Тому бережіть своє здоров’я та нервову систему.

У нас все буде добре!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info