Російські окупанти залізли у будівлю мерії Енергодара, влада працюватиме у піцерії

8.00 міська влада Енергодара у повному складі прийшла на роботу, але потрапити в будівлю мерії не змогла. Окупанти замкнули двері.

Про це повідомляється у телеграм каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Будемо організовувати інше місце для роботи, щоб забезпечити життєдіяльність Енергодара в умовах окупації. Попри все Енергодар був і лишається Україною. Навіть коли ми в ізоляції.

Перший заступник міського голови Іван Самойдюк також зазначив:

“Ми змушені працювати в приміщенні, яке нам надав власник піцерії (дякуємо!). Але, так чи інакше, місцева влада веде роботу під прапорами України. Ми не можемо не вести роботу, тому що сьогодні працюють комунальні служби, тому що сьогодні вночі, точно так як і позавчора, вели чергування наші хлопці по дворах, патрулювали, аби не було мародерства, і будуть продовжувати це робити, наскільки це буде:

а) потрібно,
б)можливо.

Декілька днів вимушеного контакту з представниками російських військовослужбовців, і я хочу зробити свої висновки:

Я впевнений: навіть не зважаючи на те, що сьогодні у нас стоять танки і атомна станція під контролем російських військ, ми в цій війни вже перемогли. Я чітко впевнений, що Україна завжди буде Україною. І сьогодні вояки російські бояться мирного населення більше, ніж бояться, напевно, навіть свого путіна.

Вони прийшли з упевненістю, що прийшли визволити нас від нацизму і від фашизму. Але більше всього, і я це чітко розумію, бояться і ненавидять нас, тому що вони не можуть собі дозволити тої свободи і тої вольності в думках, яку можемо дозволити ми собі. Завжди холоп буде боятися і ненавидіти того, хто дозволяє собі думати про свободу і бути вільним. Все буде Україна! І перемога буде за нами”.

Сьогодні і завтра в місті буде відбуватися вивіз сміття двома сміттєвозами згідно графіку. Щодо теплопостачання. З сьомої години ранку розпочаті роботи з підключення міста до тепла. Робота триває.

Чергові кабінети для дитячого та дорослого населення КНП “Міський центр первинної медико-санітарної допомоги” працюють з 9.00 до 13.00.

Також містом шириться інформація про начебто заборону з боку міської влади довозу хліба в Енергодар із сусідніх територіальних громад. Пояснюємо: влада дозволяє торгувати в місті в будь-яких місцях без обмежень. Було би тільки чим торгувати. Об’єктивно були і лишаються проблеми з наявністю продуктів першої необхідності та паливом. Якщо ситуація стане кращою, ми опрацюємо відкриття громадських столових з можливістю поїсти безкоштовно.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info