У запорізьких бібліотеках збирають гуманітарну допомогу

Запорізька влада організувала додаткові пункти прийому гуманітарної допомоги у кількох районах міста. Пункти працюють з 9:00 до 17:00.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Далі перелік таких пунктів:

У Бородінському мікрорайоні збір йде у бібліотеці на Ладозькій, 26.

У Хортицькому районі – у палаці культури «Хортицький» та у бібліотеці на Сергієнка, 11.

Мешканці Шевченківського району можуть звернутися у бібліотеку на Чарівній, 143.

У центрі міста триває збір допомоги у палаці культури «Титан», на Перемоги, 131.

Ще одна важлива інформація. Пам’ятайте, що у запорізьких палацах культури, бібліотеках, музеях є сховища. Вони відкриті і за тривогою приймають містян.

Укритися можна у кінотеатрі Довженка, у театрі VIE на Хортиці, у театрі танцю на Лермонтова, 7, у музичних школах на Ситова, 6 та на Гоголя, 47, у палацах культури «Хортицький» та «Титан», у бібліотеках, розташованих на Залізничній, 23, на Комарова, 9 та на проспекті Маяковського, 7.

Також до запоріжців звернулася директорка Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова:

“Одразу хочу дуже подякувати усім, хто у ці дні відгукнувся і приніс до Туристичного інформаційного центру гуманітарну допомогу. Вас дуже багато. Щохвилини сотні людей привозять теплий одяг, матраси, ліки, продукти харчування. Кожну годину десятки волонтерських автомобілей везуть ці речі тим, хто їх потребує.

Наші співробітники та ціла армія волонтерів приймають від вас усе необхідне з восьмої ранку до сьомої вечора за адресою: проспект Соборний, 151. Про усі нагальні потреби ми цілодобово сповіщаємо у наших соцмережах.

Загальними зусиллями ми зібрали допомогу до військового шпиталю та до лікарень і пологових будинків Запоріжжя. Зокрема підтримали новонароджених немовлят, від яких відмовилися батьки. А ще завдяки вам ми надіслали допомогу в дитячий будинок у Осипенківському мікрорайоні, в якому перебувають переселенці.

Разом з вами ми підтримуємо наших військових, Тероборону, хлопців на блокпостах.

Зараз ми активно збираємо допомогу для Маріуполя. Сподіваємося, що зелений коридор буде відкрито і ми зможемо її відправити.

Хочу зазначити, що ми організовуємо логістику гуманітарних вантажів із Європи та вже звернулися із запитом про гуманітарну допомогу до благодійних організацій, гуманітарних штабів Західної України та до мерів міст-побратимів Запоріжжя.

Ще раз від усього серця дякую усім за допомогу! Зараз ми усі згуртовані як ніколи. Гуманітарний напрямок злагоджено працює по всьому місту. Ми вкотре показали, що запоріжці ніколи не кидають людей у біді.

З такою силою та підтримкою один одного ми обов’язково переможемо!”

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info