Мер Дніпрорудного – будемо приймати біженців з Василівки

“На сьогодні у Дніпрорудному майже не чутно канонад. Хоча бої йдуть поряд. У Василівці трошки заспокоїлось, бої перемістились у район Кам’янського та Підгірного”, – зазначив міський голова Дніпрорудного Євгеній Матвєєв.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Через бойові дії у нас поки не вдається привести до ладу інтернет. Наші техніки готові, є обладнання, є матеріали. Але проблема якраз у районі Підгірного і ми туди не можемо потрапити. Тому зараз ми користуємося мобільним інтернетом.

Чергові, які патрулюють наше місто, звітують, що вночі все пройшло добре. Місто нормально реагує на комендантську годину. Але була одна спроба крадіжки. Молоді люди намагалися злити бензин з машини.

Звертаюся до водіїв, які кидають свої автівки біля будинків – слідкуйте за своїми автівками.

Ще одна неприємна новина – це поломка на млині, де ми зараз перемелюємо борошно. Тому вчора ввечері ми призупинили продаж борошна.

О 24:00 цю поломку усунули, і зараз обидві лінії працюють на повну. І вже борошно розвезли на усі пекарні.

Проїхав містом, усюди, по дворах, на площі, на ринку – продають картоплю, продають цибулю. Уже немає таких черг, люди можуть спокійно купити продукти.

Сьогодні ми спробуємо виготовити свою крупу. Наші місцеві підприємці налагодили відновили мережу з виробництва крупи. Якщо все буде добре, я думаю ми завтра зможемо і пшеничну і ячну крупу, сподіваюся навіть гречану.

Ми готуємося до надання допомоги сусіднім територіям. До нас звернулися з Василівки з приводу приймання біженців. Це перш за все будуть жінки з дітьми. У міськради є необхідна кількість продуктів, щоб нагодувати людей. Є також де їх розмістити. Якщо місця не буде вистачати – ми звернемося до мешканців Дніпрорудного через ЗМІ.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info