Інформація про вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 6 березня станом на 6:00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник силами до 3-х батальйонних тактичних груп та за підтримки авіації, веде наступ на Запоріжжя. А саме: населених пунктів Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. Окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділам наших військ.

▪️ Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали оборону та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається.

▪️У свою чергу підрозділи артилерії наших військ 6 разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.

▪️Що стосується ситуації в тимчасово окупованих населених пунктах таких як: Оріхів, Василіва, Токмак, то ситуація там на контролі у очільників місцевих громад. Які після ганебного вторгнення окупаційних військ налагоджують процеси життєдіяльності на місцях.

▪️У Мелітополі люди героїчно виходять на акції протести проти окупантів.

▪️В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі.

▪️Населений пункт Пологи під контролем наших військ.

▪️Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info