Російські окупанти обстріляли машину швидкої у Василівському районі

Вчора у Мелітополь із Запоріжжя прибула довгоочікувана гуманітарна допомога. Витратні матеріали для гемодіалізу, імуносупресори, препарати крові та препарати для швидкої медичної допомоги – медикаменти, які рятують життя.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці пресслужби Мелітопольської міської ради.

Проте доставка цих вкрай важливих препаратів ледь не коштувала життя тим, хто за викликом серця вирішив привезти їх у Мелітополь. Голова Мелітопольської міської організації Червоного Хреста України Наталія Жадан розказує: при виїзді з Кам’янського (Василівський район) гумконвой – машину швидкої допомоги та автівку з ліками обстріляли окупанти.

“Я навіть не встигла злякатися та не зрозуміла, де саме стріляють. Коли з’ясувалося, що стріляли у нашу машину швидкої медичної допомоги, за якою йшла машина з ліками”.


Володимир, водій автівки, що перевозила медикаменти, й досі не може оговтатися від жахіття, що пережив. Прострілений радіатор та кузов, немов решето, – таким був “привіт” гумконвою від окупантів, що ховалися у засідці.

На щастя, мелітопольцям таки вдалося доставити до міста ліки, що рятують життя. І головне – вижити при цьому самим.

Дякуємо відважним мешканцям міста! Герої серед нас.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info