У Токмаку відновили подачу електрики

“Учора спільно з бригадою Молочанська було відремонтовано спочатку 330-ту лінію, яка йде на Молочанську підстанцію, а потім уже 150-ту, яка забезпечує передачу електроенергії в Токмак.  Нашу лінію довелося з’єднувати дідівським методом, можна вважати на колінах, оскільки з Оріхова бригаду розгорнули на блок-посту та запчастини з необхідним обладнанням до нас так і не доїхали”, – зазначив міський голова Токмака Ігор Котелевський.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Це наш перший успіх, який допоможе нам запустити котельню, свердловини, зв’язок та найголовніше – очисні споруди, які не працюють уже 9 днів. Без перебільшення назрівала екологічна катастрофа. Сьогодні містом поетапно подаватиметься електроенергія. Запускаємо насоси для подачі води, котельня готується до запуску, проводиться водопідготовка.

Висловлюю велику подяку «НЕК Укренерго відокремлений підрозділ Будівництво та ремонт відділ лінійного обладнання південного регіону дільниця 1», які, не маючи повноважень, відгукнулися на наше прохання та допомогли усунути аварію: це бригадир Шелеметьев А.В. та електромонтери Антонов І. Б., Козлик О. М., Зіненко С. М., Муравський О. А., Камишенцев К. В., Кібенко В. В.

Також висловлюю подяку працівникам МНС, які надали тягач для буксирування вежі, яка не пристосована для пересування по оранці.

Є інформація щодо хліба. Сьогодні він завозитиметься до магазинів: «Економ» (на вул. Володимирська та вул. Шевченка) «Мінімаркет 55».

Також є важлива інформація. Багато хто запитує про зелений коридор. На превеликий жаль, поки що переговори не завершилися успіхом. Нам не дають зелений коридор. Але ми продовжуємо переговори і, щойно з’явиться така нагода, ми повідомимо всім про це.

Нагадую про комендантську годину в місті. Вона діє з 18:00 до 7:00. Будь ласка, залишайтеся вдома в цей час і дотримуйтесь комендантської години.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info