До Енергодарської міськради запрошують всіх охочих допомагати – мер Енергодара

Міський голова Енергодара закликав всіх, хто може допомагати населенню безкоштовно або з великими знижками, прийти до міськради. 

Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 

“Енергодар показує велику людяність, єдність та готовність допомагати один одному. В соціальних мережах є багато оголошень про безкоштовне надання сантехнічних, медичних, перукарських та інших видів послуг. Але їх актуальність зараз невідома. Ми хочемо систематизувати цю інформацію та надати її громаді в телеграм-каналі. 

Всіх, хто має змогу і має чим допомагати безкоштовно або ж з великими знижками (підприємці, сантехніки, електрики, лікарі -стоматологи, офтальмологи, ліфтове господарство, УЗД, терапевти та всі інші можливі благодійні послуги на систематичній основі) – запрошуємо вас до міської ради в кабінет 217 завтра, 8 березня, о 12.00. 

Допоможіть нам разом створити  пам’ятку із видами таких послуг, адресами, та, за можливості,  актуальними телефонами”, – зазначив міський голова Дмитро Орлов.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info