Запоріжжя готове до прийому біженців

Заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк розповів про роботу влади: усі заклади освіти працюють у штатному режимі. В укриттях чергують відповідальні. Тричі на день території оглядаються на предмет виявлення підозрілих предметів.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

На базі дев’ятнадцяти дитячих садів готується їжа для військових та бійців Тероборони. Організовано підвезення підготовлених сухих пайків до пунктів надання допомоги переміщеним особам.

Наразі у закладах освіти перебувають 45 евакуйованих осіб, з них 19 дітей. У модульному містечку – 17 людей, з них семеро – діти.

Заклади міста готові до прийому біженців. У посиленому режимі працює служба у справах дітей. Спеціалісти служби продовжують консультувати і відправляти сім’ї за кордон. Ми вже організували від’їзд 30 громадян з дітьми до Польщі.

Два будинки сімейного типу та дві прийомні сім’ї відправили до Німеччини. Один будинок сімейного типу – у Кам’янець-Подільський. Одну прийомну сім’ю – до Ужгорода та ще три – до Польщі.

Тепер щодо роботи закладів охорони здоров’я.

Усі працюють у посиленому режимі. У стані повної готовності спеціалізовані медслужби цивільного захисту.

Підготовлено резервні джерела електро-, тепло- та водопостачання. Створено резерв лікарських засобів та обладнання. Хворі на діабет діти забезпечені інсуліном на місяць, дорослі – на 2 тижні.

Міські лікарні хірургічного профілю забезпечені лікарськими засобами, перев’язувальним та шовним матеріалом. Вони вже надають медичну допомогу пораненим військовим та бійцям Нацгвардії.

У посиленому режимі працюють вісім лікарень, визначених для допомоги хворим на COVID-19. Станом на 7 березня на лікуванні перебуває 170 пацієнтів: 159 – з підтвердженим діагнозом COVID-19, 11 – з підозрою.

І наостанок, як завжди, приємні новини з пологових будинків. З 24 лютого по 7 березня у Запоріжжі народилося 122 дитини. Життя триває!

Всім дякую за самовіддану працю та витримку! Разом переможемо!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info