Мер Мелітополя – за комуналку платіть хто скільки може

“Комунальні підприємства виставили рахунки громадянам. Я розумію, що на сьогодні у більшості мелітопольців немає можливості сплачувати ці рахунки. Тому комунальні підприємства звернулися до вас з проханням часткової оплати комунальних послуг – хто скільки може сплатити”, – зазначив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

У “Тепломережах” та “Водоканалі” працюють більше 300 людей і нам треба виплачувати їм зарплату. Саме ці люди забезпечують нас теплом, водою та електрикою.

Стосовно роботи в районі. На сьогодні у нас вирішені майже всі комунальні питання в ОТГ (об’єднаних територіальних громадах). І ми почали допомагати один одному. Почалося це з постачання інсуліну. Сьогодні вирішується це питання і ми вже забезпечили увесь Мелітопольський район (дітей) на найближчий місяць інсуліном.

Сьогодні звірили усі списки і забезпечуємо інсуліном дорослих. Протягом 1-2 днів почнеться видача усіх інсулінів.

Також виконується ремонт пошкоджених під час бойових дій будинків. Вдячний за допомогу магазинам “Епіцентр” та “Фундамент”.

Сьогодні ми маємо у місті три центри з надання соціальної допомоги: у ДК Шевченка, на базі ПТУ у Новому Мелітополі та на базі ПТУ у Мікрорайоні.

Вдячний Валерію Газаєву, який долучився до цієї ініціативи й організував пункт допомоги на базі спорткомплексу ТДАТУ.

Ми допомогли вже більше 2500 тисячам жителів нашого міста. Це продуктові набори, одяг, засоби побутової хімії.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info