У Бердянську зупинили подачу газу – через аварію

“Виявилося, що налагодити зв’язок без мобільних та не зупинити життєдіяльність міста – складно, але можна! Штаб сьогодні це просто потік людей, котрі готові допомагати місту! Дякую вам”, – зазначив т.в.о. міського голови Бердянська Олександр Свидло.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Найважливіше! Через аварію на газопроводі в районі Маріуполя в Бердянську зупинена подача газу. Ремонтні роботи проводити складно через постійні воєнні дії. На даний момент немає розуміння, коли можливе відновлення подачі газу.

Звертаюся до всіх жителів Бердянська! Обмежити споживання електроенергії! Зараз як ніколи ми маємо жити в умовах економії енергоресурсів. Оскільки у разі виникнення аварійних ситуацій на наших електромережах стоїть загроза припинення водопостачання міста.

✅Наші основні підприємства, які забезпечують місто хлібом та м’ясопродуктами, працюють у штатному режимі та готові до переходу на альтернативні джерела. На підприємствах достатньо запасів сировини, для забезпечення їх безперервної роботи.
✅У місті працюють торгові мережі, аптеки, магазини, лікарні, громадський транспорт – у штатному режимі.
✅Ми продовжуємо роздавати гарячі обіди соціально-незахищеним мешканцям міста.
✅Якщо проблеми із забезпеченням препаратів для гемодіалізу вчора було вирішено, то з доставкою до міста інсуліну, гормонів та протиастматичних препаратів проблеми залишаються. Як тільки з’явиться можливість доставити, ми це одразу зробимо.
Є надія, що завтра у місті буде інсулін. Але! Говорити точно ми зможемо, тільки коли машина повернеться.
✅Продовжують роботу наші патрулі. І їхня робота показує свою ефективність. Нам вдалося уникнути системних випадків мародерства, як у інших містах. Ситуація у Бердянську під контролем.
✅Наш кол-центр продовжує цілодобову роботу. Доданий додатковий номер.

Телефонуйте:
3 62 76
3 52 52

І ще раз прошу вас згуртуватися, допомагати один одному, дбати один про одного, бути чуйними та соціально відповідальними!

Все буде Україною! На добраніч, рідний Бердянськ!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info