Українцям, які опинилися у скрутному становищі, виплатять 6500 гривень підтримки

Українці в областях, де ведуться найактивніші бойові дії, зможуть отримати 6500 гривень підтримки від держави.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міністерства цифрової трансформації України. 

Постанову про виплати ухвалив уряд. Виплата спрямована на підтримку населення в тих областях, де ведуться найактивніші бойові дії. Також це підтримає ФОПів, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.

Хто отримає 6500 гривень “єПідтримки”:

-наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ;

-ФОПи усіх груп.

Області, де наразі працюватиме послуга:

Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Житомирська, Одеська, Волинська, Київська та м. Київ.

Як отримати 6500 гривень:

-Авторизуйтеся в додатку “Дія” та виберіть послугу “єПідтримка”;

-Оберіть картку єПідтримка. Якщо у вас її ще немає — тут ви можете дізнатися, як її оформити: https://e-aid.diia.gov.ua/#card ;

-Натисніть «Отримати допомогу»;

-Очікуйте зарахування коштів.

Отримати кошти можна, навіть якщо ви вже отримали 1000 гривень “єПідтримки” за вакцинацію. Також отримати 6500 гривень “єПідтримки” зможуть і невакциновані українці.

У програмі беруть участь усі банки, які підключені до “єПідтримки”: Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen Bank, Банк Восток, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації наголошують, що треба з повагою та розумінням поставитися до цієї виплати.

“Якщо ви продовжуєте працювати та отримувати зарплатню, то не оформлюйте виплату. Навіть, якщо хочете переслати ці гроші на підтримку ЗСУ.

Ці кошти були виділені державою саме на підтримку людей, які опинилися у скрутному становищі та втратили роботу через війну в Україні

Давайте підтримувати один одного і все буде Україна!”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info