ДБР вилучає російське майно на користь захисників України

Працівники Державного бюро розслідувань шукають в Україні майно, що належить країні-агресору. Про його місцезнаходження правоохоронці надалі інформують військово-цивільні адміністрації та командування військових частин.

Про це йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

Так, впродовж минулої доби, ДБР у взаємодії з підрозділами Держприкордонслужби України припинили дві спроби незаконного переміщення комерційних товарів під виглядом гуманітарної допомоги.

Крім того, у пунктах пропуску західного кордону вилучили 24 вантажних транспортних засобів з вантажами для потреб оборони держави. Серед вилученого є запчастини для автомобілів, будівельні матеріали, харчові продукти та електронне обладнання. 

На міжнародному пункті “Доманово” виявлено ще 13 вантажних транспортних засобів, стосовно яких зараз перевіряється законність переміщення вантажів в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, раніше ДБР повідомляло про передачу техніки та обладнання з речових доказів на потреби ЗСУ. На потреби армії вже передали значні партії продуктів харчування, медичних препаратів та лікарських засобів, нафтопродуктів, запасних частин до автомобільної техніки, понад 20 вантажівок, понад 65 тисяч пар взуття, набої до стрілецької зброї, інше майно та обладнання військового призначення, так необхідне у цей час нашим бійцям.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info