Мер Бердянська закликав не навантажувати електромережу

Інформація про стан справ у Бердянську сьогодні – т.в.о. міського голови Олександр Свідло.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Провели спільну зустріч із керівництвом бердянського відділення пенсійного фонду та керівників банківських структур. Сьогодні завдання номер один – не залишити без пенсії тих, хто його отримує через Укрпошту. Таких за даними пенсійного фонду у місті 10-12%. Пенсії затримується оскільки немає готівки.

Ми розробляємо механізм як наші жителі зможуть перейти на банківське обслуговування своїх пенсій і зробити це максимально зручно для кожного. У цьому випадку пенсії будуть оперативно нараховані на картки.

Ми займаємося вирішенням цього питання, і одразу повідомимо це через наш канал і через наші ЦОІ.
Усім, хто отримує пенсії на карти – як запевняє керівництво пенсійного фонду – вже пенсії виплачені.

Також провели зустріч із представниками всіх банків міста, обговорювали питання загальної взаємодії, щоб налагодити роботу і самих банківських установ, та відновити можливість видачі готівки у банкоматах. Найближчим часом ми повідомимо про ті можливості, які після узгодження всіх технічних питань запропонують міські відділення банків.

Ще раз сьогодні особисто спілкувався з представниками великих торгових мереж Велмарт, АТБ і Сільпо, наполегливо просив приймати платежі за банківськими картками, а також максимально здавати готівку в наші міські банки, щоб ті, своєю чергою, закладали їх назад у банкомати для видачі населенню.

Торгові мережі поставилися з розумінням, обіцяють опрацювати питання. На даний момент основна проблема для торгових мереж – це низька якість інтернет мережі, тому термінали працюють погано. Намагаються вирішувати.

Ще раз нагадую, що за відсутності газу ми просимо не перевантажувати мережу електроприладами. Це важливо, щоб місто не залишилося ще й без світла! А попереду на нас чекає похолодання! Ситуація вже складна та серйозна у деяких мікрорайонах!

Будь ласка, краще тепліше одягтися вдома, але бути зі світлом, ніж залишитися без газу, і без світла, і без води. Прошу всіх виявити відповідальність! Для міста – це важливо!

Відновили роботу ЦОІ у кожному мікрорайоні міста, в них працюють спеціалісти єдиного офісу (ЦНАП) та спеціалісти управління праці. Можна звертатись. Намагатимуться допомогти в межах можливого в даній ситуації.

Також у ЦОІ починають проводити регулярні прийоми та роботу депутати міської ради. Сьогодні формується єдиний графік прийомів, щойно він з’явиться, ми його опублікуємо.

Нагадую, що до діючих пасажирських маршрутів у села Азовське, Новопетрівка, Старопетрівка, Роза, Осипенко, із завтрашнього дня запускаються пасажирські маршрути до Дмитрівки та Шевченка.

Також звертаюся до всіх жителів міста, особливо похилого віку: дайте змогу вранці виїхати на роботу працівникам критичної інфраструктури! Щоб нам не довелося запроваджувати обмеження на проїзд. Додавати транспорт ми не можемо, тому що в цьому випадку буде швидко витрачено міський запас палива.

Комунальні служби працюють у штатному режимі. Усі аварії усуваються.
Так, сьогодні:

– РЕС зробив ремонт електромереж на вул. Кабельників 156, 154. Проводяться роботи на Пушкіна, 1.

– За 8-9 березня на території нового цвинтаря було поховано 28 людей

– Водоканал усунув три прориви на бул. Шевченка, 17 вересня та Листопадній, 139.

– Наразі усувають прорив на вул. Космонавтів та підведення підвищувальної станції у військовому містечку.

На жаль, сьогодні не вдалося привезти в місто ліки. Машина, яка поїхала, повернулася назад, так і не доїхавши до Запоріжжя, через військові дії в районі Василівки. Але ми будемо намагатися знову.

Що стосується евакуації чи зеленого коридору, то сьогодні такої можливості немає. Але за номером 096 720 65 33 ми готуємо списки категорій, які у разі буде можливість, хотіли б евакуюватися з міста. Насамперед це стосується: дітей, інвалідів, людей, які вимагають невідкладного лікування, яке не можуть надати тут.

І нагадую, що необхідно дотримуватися комендантської години. Прошу вас бережіть себе, дбайте про близьких.

До зв’язку Бердянськ!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info