Росіянин намагався вивезти з України старовинну ікону та 800 тисяч доларів

У пункті пропуску “Могилів-Подільський-Отач” правоохоронці виявили у машині росіянина 800 тисяч доларів та старовинну ікону. Ці речі він намагався приховати від митного контролю. 

Про це йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

Співробітники митниці склали відповідний протокол, а також вилучили кошти та ікону у встановленому законом порядку. Культурну цінність ікони ще має визначати експертиза.

Крім того, працівники ДБР та Держприкордонслужби у Львові на митному пості “Солотвино” запобігли спробі незаконного вивезення громадянином рф близько 140 тисяч євро без належного митного декларування.

Росіянин спільно з двома громадянами України під час спроби перетину кордону задекларували по 10 тис. євро на кожного. Однак, в ході огляду транспортного засобу та особистих речей, правоохоронці виявили 100 тис. євро та 40 тис. доларів.

Вже складено протокол про порушення митних правил, незадекларовані валютні цінності вилучені.

Працівники ДБР продовжують слідкувати за законністю пропускних операцій у пунктах пропуску, проводять відповідні заходи та надають контрольним службам відповідну допомогу із організації пропуску осіб та транспортних засобів.

Кожного дня працівниками ДБР вилучають товари, які належать компаніям з рф та передають на потреби армії.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info