Сьогодні організовують евакуацію населення з Енергодара

Увага! Усім мешканцям Енергодара, сусіднім селам Василівського, Кам’янко-Дніпровського, В.-Білозерського районів.

Про це повідомляється у телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Сьогодні, 9 березня, під егідою Червоного Хреста організовується гуманітарний коридор із Запоріжжя до Енергодара, та зелений – для евакуації населення – до міста Запоріжжя. З 9.00 – оголошено режим припинення вогню.

Орієнтовно з 12.00 до 13.00 в Енергодар буде доставлено інсулін, деякі медикаменти та сухі продути для подальшої організації безкоштовних соціальних їдалень в школах та підтримки найбільш незахищених категорій населення.

Увага! На зворотному шляху автобуси будуть забирати мирних жителів, бажаючих виїхати з Енергодара!!!

Погоджено також можливість сформувати колону з особистого транспорту, якій дозволено йти услід за автобусами. Всі автобуси та особистий транспорт повинні мати маркирову у правому верхньому куті лобового скла у вигляді червоного хреста! Подбайте про це заздалегідь.

Місце збору громадян для евакуації – ділянка дороги на вулиці Курчатова, від «червоного» будинку до набережної вбік прогулянкового каналу. Збір мешканців міста та жителів сусідніх сіл орієнтовно з 12.00 до 13.00! З собою обов’язково мати документи!

Перш за все перевага надається жінкам та дітям. З собою мінімум речей! Тільки в об’ємі ручної поклажі.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info