У Бердянську окупанти намагаються посіяти паніку через соцмережі

Ситуація щодо російського вторгнення – 9 березня, станом на 6:00. Інформація від Збройних Сил України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Військові та мешканці Запорізької області продовжують вести оборонну операцію у межах визначеної операційної зони проти російських окупантів, наносячи вогневе ураження його наступальним підрозділам в складі 3 батальйонних тактичних груп та стійко утримують визначені рубежі.

Ситуація в населених пунктах, які знаходяться в тимчасовій облозі, напружена. Деякі громади досі без води та газу, а в деяких населених пунктах окупанти не пускають комунальників на об’єкти, які потребують ремонту та всіляко саботують налагодження життєдіяльності міста.

Після захоплення телевізійної вежі міста Бердянськ, у соціальних мережах противник активізував велику мережу ботів, які з новостворених акаунтів намагаються посіяти паніку та зневірити народ міста.

Під час бойового зіткнення в одному з населених пунктів наші військові знешкодили російський позашляховик багатоцільового призначення ГАЗ-2330 “Тигр”, а одну машину “затрофеїли”.

Звертаємося до мешканців всієї Запорізької області з закликом отримувати достовірну інформацію про ситуацію у всьому Запорізькому краю та України тільки з офіційних українських електронних ресурсів та налаштовувати свої радіоприймачі на українські хвилі.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info