У Запоріжжі планують встановити додаткові сирени

Обласна влада опрацьовує питання щодо встановлення додаткових сирен у Запоріжжі.

Про це йдеться на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Додаткові сирени збираються встановити у місцях масового проживання населення, зокрема в Комунарському та Дніпровському районах.

У Департаменті з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної військової адміністрації вказують, що окрім сирен, інформацію про тривогу можна отримати через додаток “Повітряна тривога”. У додатку зроблена розбивка як на всю область так і за окремими районами.

Додаток має не тільки попереджати про небезпеку, але й повідомляти про команду відбій. Додаток можна встановити на свій телефон за посиланням у Google Play Market, а також у App Store.

Загалом в області організували цілодобове чергування оперативно-чергової служби, яка здійснює збір інформації з усіх районів та територіальних громад області щодо стану справ на територіях, зокрема про стан системи життєзабезпечення. Усі надзвичайні ситуації, які трапляються внаслідок агресії російських окупаційних військ, негайно передаються до відповідних служб за напрямами діяльності. Це дозволяє службам оперативно реагувати та, за можливості, одразу ліквідовувати наслідки.

Де дозволяє ситуація та припинилися активні бойові дії, оперативно виконуються роботи щодо відновлення інфраструктури.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info