Запорізький військкомат буде розсилати смс-ки про мобілізацію

Військкомати будуть повідомляти про призив через смс-повідомлення. Цей порядок запровадили через те, що особовий склад військових установ частково задіяний для виконання бойових завдань.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній обласний військкомат).

На військову службу під час мобілізації призиваються резервісти та військовозобов’язані, які перебувають у запасі і не заброньовані в установленому порядку на період мобілізації.

Граничний вік для призову:

– рядовий, сержантський і старшинський склад, молодший та старший офіцерський склад – до 60 років;
– вищий офіцерський склад – до 65 років.

Ухилення від призову на мобілізацію карається позбавленням волі від 3 до 6 років.

Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Якщо людина покинула місце проживання внаслідок бойових дій, вона повинна у десятиденний термін прибути до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та стати на військовий облік.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info