Інформація про вторгнення у Запорізьку область – 10 березня

Ситуація щодо російського вторгнення – 10 березня, станом на 6:00. Інформація від Збройних Сил України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Боротьба триває всупереч бажанню путіна, який розраховував на перемогу за одну добу, але замість квітів та капітуляції, отримав запеклий опір Збройних Сил України і мирного населення.

Противник знизив темпи наступу, його особовий склад деморалізований, а їхнє керівництво вимушено нарощувати угруповання військ на Запорізькому напрямку. Кількість випадків дезертирства їх солдатів не зменшується. Вони не мають бажання вмирати, опускають зброю та зберігають життя.

Військові та мешканці Запорізької області продовжують вести оборонну операцію у межах визначеної операційної зони проти російських окупантів.

Ситуація в населених пунктах, які знаходяться в тимчасовій облозі, напружена, а в деяких громадах складна.

Наразі увага керівництва Запорізької обласної військової адміністрації приділяється питанням евакуації мирного населення з гарячих точок Запорізької області.

Мешканці всієї Запорізької області продовжують організовано чинити опір, бо кремлівські виродки повинні бути знешкодженні за те, що вони зробили з початку війни у Запорізькому краю, за те що вони зробили у Маріуполі, знищівши дитячу лікарню і пологовий будинок.

Запорізькі волонтери, громадяни міста, військові Територіальної оборони та ЗСУ готуються до оборони.

Ми маємо бути єдиними в засудженні цього воєнного злочину росії, у якому відображається все те зло, яке окупанти принесли на нашу землю.

Боротьба триває! Зло має буде покарано! Слава Україні!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info