Інформація щодо вторгнення у Запорізьку область

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 10 березня, станом на 18.00 – Збройні Сили України.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

15-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчне протистояння підрозділів ЗСУ та українського народу.

На даний час військові разом з мешканцями Запорізької області продовжують вести оборонну операцію проти російських окупантів та боротися за наше сьогодення та майбутнє. 

Обстановка суттєвих змін не зазнала – противник від намірів наступати не відмовився та здійснює нарощення своїх сил.

Також ворог за допомогою підрозділів психологічної боротьби веде пропагандистську роботу з місцевим населенням, активно поширює дезінформацію щодо діяльності вищого воєнно-політичного керівництва України, створює та розповсюджує феи‌ки про прийняття керівництвом нашої держави умов рф, закликає до припинення вогню та складання зброї українськими військовими.

Тому закликаємо довіряти тільки перевіреним джерелам та зберігати спокій.

Зараз основна увага керівництва Запорізької  обласної військової  адміністрації та Зброи‌них Сил України приділяється питанням евакуаціі‌ мирного населення та допомозі цивільному населенню, яке знаходяться у зоні бойових дій та потерпає від гуманітарної кризи.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info