МЗС опублікувало список компаній, що продовжують працювати в росії

Міністерство закордонних справ України опублікувало список компаній, які вирішили залишитися в росії.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці міністерства.

Серед таких компаній, зокрема: Samsung, Huawei, Hyundai, Metro, Burger King, Pfizer, Nestle, LG, Bosch, Raiffeisen Bank, Herbalife, Johnson & Johnson.

МЗС України закликає:
– зазначені компанії переглянути свої рішення та повністю припинити діяльність в РФ
– відповідальний бізнес, уряди та споживачів з усього світу бойкотувати такі компанії та їхні продукти

Кожен товар, який постачає, виробляє або продає компанія на російському ринку, робить свій внесок до військового бюджету, який завжди був пріоритетом для російського уряду у порівнянні з будь-якими елементарними потребами власних громадян.

Незалежно від розміру інвестицій чи частки Росії у глобальному портфелі, компанії, які дотримуються стандартів і цінностей екологічного, соціального та корпоративного управління, не мають морального права продовжувати діяльність у країні, яка вчиняє масові воєнні злочини на території іншої країни.

За два тижні неспровокованої військової агресії Росії внаслідок авіаційних ударів і розстрілів вже загинули понад 50 дітей.

Єдиним винятком можуть бути компанії, чиї постачання обґрунтовані критичними гуманітарними потребами.

Нагадаємо, колишній міністр та співзасновник “Монобанку” Дмитро Дубілет пропонує долучитися до ініціативи з ізоляції росії від міжнародного бізнесу. Мета – домогтись від керівників корпорацій по всьому світу відмови від будь-якого бізнесу з росією — жодного експорту, жодного імпорту, жодного виробництва на її території.

Деталі ініціативи можна дізнатися за цим посиланням.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info