У Енергодарі зірвалася евакуація (оновлено)

“Відміна евакуації сьогодні! Ситуація міняється дуже швидко. Щоб не наражати людей на небезпеку у вечірній час, спираючись на оперативну інформацію, сьогодні евакуація на власному транспорті відміняється та переноситься на завтра! Колона буде формуватися 11 березня, з 10.00 на вулиці Курчатова! Деталі повідомимо додатково”, – зазначив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Згодом міський голова змінив початкову інформація про завтрашню евакуацію:

“Завтра услід за порожніми фурами Червоного Хреста, які привезли в Енергодар гуманітарний вантаж, буде сформовано зелений коридор для громадян на власних автомобілях.

Збір всіх бажаючих на виїзд відбудеться 11 березня, о 8.00 !!! На вулиці Курчатова, біля «червоного» будинку. Подбайте заздалегідь про маркування своїх авто червоним хрестом (у правому верхньому куті лобового скла). Візьміть документи, особисті речі та мінімальний запас води і продуктів. Зарядіть мобільні пристрої та павербанки”.

Раніше міський голова вказував, що до Енергодара прибула гуманітарна допомога від Червоного Хреста.

Нагадаємо, вчора евакуація людей з Енергодара до Запоріжжя відбулася успішно. Евакуювали більше 600 жінок та дітей.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info