У Токмаку продовжують налагоджувати роботу міста

“За останні два дні працівниками газового господарства відновлено газопровід у районі 69 бази АТП та по вул. Карла Маркса. Завдяки ремонтній бригаді токмацького РЕСу вдалося відновити електроосвітлення на вул. Б. Хмельницького, Маяковського та Володимирської; замінено трансформатори у ТП на вул. К. Макса, у с. Кутузівка ​​і тепер у цих районах з’явилося світло”, – зазначив міський голова Токмака Ігор Котелевський.

Про це повідомляється на його фейсбук-сторінці.

Багато зусиль вдалося докласти для запуску свердловин, які сьогодні працюють на повну. Також запущено додаткову свердловину, що дала можливість постачання води в резервуар. Також вдалося успішно запустити котельні, і тепер у наших будинках тепло.

З 6 березня поновив свою роботу Територіальний центр соціального обслуговування. Соціальні працівники надають послуги одиноким мешканцям громади.

А в Центрі надання соціальних послуг працює Гуманітарний штаб Токмака. Волонтери продовжують приймати гуманітарну допомогу від мешканців міста та розвозити самотнім старим, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Зв’язатися з ними та підписатися на їх новини в telegram-каналі можна за посиланням:
https://t.me/tokmakgumanitarniy

З 8 березня почав працювати міський ринок. Закликаю підприємців міста нині не підвищувати ціни на соціальні продукти! Відкрилися мережеві магазини АТБ та EVA.

Також нам вдалося виплатити заробітну плату працівникам освіти, допомоги сім’ям з догляду за дітьми.
У штатному режимі працюють медичні установи.

Комендантська година змінена: з 20:00 до 06:00.

Але я наполегливо прошу всіх не виходити на вулиці вночі. На жаль, це, як і раніше, може бути небезпечно.

Все буде Україна!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info