Запорізьке обленерго розповіло скільки абонентів залишаються без електрики

Станом на 18:00 09 березня ситуація із енергозабезпеченням Запорізької області – за виключенням Бердянських електромереж – практично не змінилася.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці “Запоріжжяобленерго”.

Аварійно-ремонтним бригадам «Запоріжжяобленерго» вдалося повністю відновити енергопостачання побутових споживачів Бердянського районного відділення, де наразі через пошкодження магістрального газопроводу відсутнє газопостачання.

🔰 На жаль, через активні бойові дії та заборону військових аварійно-ремонтні бригади «Запоріжжяобленерго» протягом доби так і не змогли дістатися місць пошкодження електрообладнання – у тому числі високовольтного, – через яке знеструмленими залишаються споживачі Пологівського, Більмацького, Розівського, Гуляйпільського та частини Оріхівського районних відділень.

Наразі кількість знеструмлених споживачів по цих територіях залишається фактично незмінною:
🔰 Василівські електромережі – 1 500 абонентів;
🔰 Токмацькі електромережі – 1 031 абонент;
🔰 Гуляйпільські електромережі – 12 500 абонентів;
🔰 Пологівський міжрайонний РЕМ (Пологівські, Більмацькі та Розівські мережі) – 31 150 абонентів;
🔰 Оріхівські електромережі – 6 000 абонентів.

З огляду на складну ситуацію, ПАТ «Запоріжжяобленерго» намагатиметься налагодити енергозабезпечення по Пологівських електромережах за резервною схемою, необхідні підготовчі роботи вже виконані. Втім, здійснити це можливо лише за умови повного або тимчасового припинення бойових дій.

«Запоріжжяобленерго» також звертається до споживачів Оріхівського районного відділення, які наразі заживлені за тимчасовою резервною схемою, із проханням споживати електроенергію помірковано, адже резервна схема не розрахована на повноцінні навантаження. Ці обмеження – тимчасові, але необхідні, аби регіон залишався зі світлом.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info