Мер Запоріжжя жителям – допоможіть нам рити окопи

“Зараз нам дуже й дуже потрібна ваша допомога у ритті окопів та укріпленні міста! Ми постійно, не зупиняючись, працюємо над тим, щоб зробити Запоріжжя справжньою фортецею і показати орді, що ми просто так не здамося. Тільки за вчора для робіт з укріплення міста ми використали 16 кранів, 3 маніпулятори, 6 довгомірів, 3 бортових автомобілі, 2 вантажних автомобілі, 17 екскаваторів і 31 самоскид”, – зазначив т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Про це повідомляється у його телеграм-каналі.

Та цього мало. Треба працювати ще більше, але нам не вистачає робочих рук. Тому дуже наполегливо вас прошу: всі, хто вільний, хто хоче та може рити окопи, допомагайте нам! Вже завтра робота знайдеться для кожного.

Не ігноруйте! Не залишайтеся осторонь! Це дуже й дуже важливо для захисту нашого з вами Запоріжжя.

Ви ж бачите, що ворог діє дуже цинічно та підступно, нехтуючи будь-якими гуманітарними та людськими принципами. Давайте захистимо наше козацьке серце України і не пустимо сюди фашистів.

⚠️Ще раз підкреслюю: ваша допомога потрібна вже сьогодні. Будьте готові! Місце і час нашої зустрічі повідомлю трохи згодом. Слідкуйте за інформацією у моєму телеграм-каналі та на моїй сторінці у Фейсбуці.

І пам’ятайте: зараз кожна пара робочих рук може наблизити нашу перемогу.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info