У Василівці частково відновили світло, воду та тепло

“Зараз у Василівці частково відновлене світло, частково забезпечені водою та теплом. Дякуючи волонтерам та небайдужим людям ми почали отримувати гуманітарну допомогу”, – зазначив міський голова Василівки Сергій Каліман.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Василівської територіальної громади.

Гуманітарна допомога – це зовсім не означає, що вам до порогу привезуть все, в чому у вас була потреба в довоєнні часи! Це підтримка заради того, щоб просто елементарно вижити! Декілька днів її не було взагалі, зараз спільними зусиллями та завдяки величезній допомозі фермерського господарства “Таврія Скіф” та Роздольської пекарні, магазину Наш Край, Гусейну Алієву, Сергію Шарапову, у нас є хліб.  Ми вдячні небайдужим активістам, і вибачаємося перед усіма, кого ми не назвали особисто.

Дякуємо за роботу співробітникам Василівського професійного ліцею, які не покладаючи рук щоденно працюють на точках розподілу гуманітарної допомоги, депутатам всіх рівнів, які продовжують виконувати покладені на них обов’язки, співробітникам Василівської міської ради та всім небайдужим мешканцям громади. Ми отримуємо дитяче харчування, памперси та речі першої необхідності для дітей, а також продукти харчування.

Отримати все це можна звернувшись до своїх квартальних, депутатів, голів ОСББ. А також, хто не може в силу віку чи фізичного здоров’я прийти за допомогою ви можете залишити заявку по тел. +380682076123, +380969011681, +38097 2959589, Волонтери зберуть вам необхідне й доставлять додому.

У мене велике прохання до ФОПів! Незважаючи на все, нам потрібно запускати процес життя. Зі своєї сторони ми будемо робити все, аби забезпечити умови для того, щоб убезпечити вашу роботу.

Люди, які можуть допомогти іншим, об’єднуйтесь, цікавтесь та допомагайте один одному. Ми потребуємо вашої допомоги.

Зараз дуже важкі часи, і від кожного залежить наше існування, тому будь ласка, всі гнівні коментатори, перш ніж натискати кнопки в телефоні, задайте собі питання, а чим можу допомогти я?

Дякуємо за розуміння та підтримку!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info