У Запорізькі області окупанти беруть в заручники та страчують цивільне населення

Ситуація щодо російського вторгнення у Запорізьку область 11 березня, станом на 06:00. Інформація від Збройних Сил України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

В окремих тимчасово окупованих населених пунктах Запорізької області російські окупанти здійснюють грабежі, взяття в заручники та страти цивільного населення.

Війна змушує запоріжців: жінок, дітей, людей похилого віку, які знаходяться у зоні бойових дій та потерпають від гуманітарної кризи, евакуюватися автобусами або власним автотранспортом в безпечні регіони країни.

На даний час цьому питанню приділяється велика увага керівництвом Запорізької обласної військової адміністрації, фахівцями Товариства Червоного Хреста України, поліцією, ДСНС, підрозділами Сил оборони України та місцевою владою міста Запоріжжя.

Військові та мешканці Запорізького краю продовжують вести оборонну операцію у межах визначеної операційної зони проти російських окупантів та стримувати наступальну операцію збройних сил рф в напрямку міста Запоріжжя. Суттєвих змін у положенні наших військ та військ противника не відбулося.

Боротьба триває! Вірте у наших воїнів! Зло має буде покарано! Слава Україні!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info