За день українська армія вразила 10 літаків окупантів

10 березня бомбардувальна та штурмова авіація, при вогневій підтримці вертольотів, завдала нищівного удару по двох великих колонах техніки російських фашистських окупантів. За попередньої інформацією – це цілий полк десантних військ рф із повним комплектом техніки: танки, БМП, «Гради» та ін.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Також українська армія вчора завдала 10 уражень по літаках окупантів.

За інформацією зенітних ракетних військ Повітряних Сил, уражено чотири повітряні цілі – попередньо, три штурмовики Су-25 окупантів та Су-34, який після ураження не долетів до власного аеродрому і впав на території росії.

За інформацією авіації Повітряних Сил, теж уражено щонайменше чотири повітряні цілі, переважно літаки Су-25.

Є гарна інформація і від підрозділів Сухопутних військ, підтверджена фотоматеріалами, які на різних напрямках збили два штурмовики окупантів Су-25. Один із них – американським «Стінгером»!

Тож маємо дані про ураження десяти літаків російських фашистів, які бомбили мирні міста українців. Інформація буде уточнена та оприлюднена на офіційних джерелах. А поки загинаємо пальці і додаємо потенційні авіаційні втрати окупантів до вчора оприлюдненої Повітряними Силами інформації.

Не забуваймо й про роботу авіаційних безпілотних комплексів «Байрактар ТБ-2», які сьогодні знищили ЗРК Бук М-1 та інші цілі.

Все буде Україна! Тримаймо стрій! Смерть ворогам!

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info