У Енергодарі розповіли як можна оформити соцдопомогу

Енергодарцям розповіли як можна оформити низку державних послуг в умовах воєнного стану.

Про це йдеться на сайті Енергодарської міської ради.

Йдеться про оформлення допомоги вагітним, реєстрацію шлюбу та інших послуг.

Стосовно державної реєстрації актів цивільного стану (народження, смерть, реєстрація та розірвання шлюбу) та видачі повторних свідоцтв про державну реєстрацію (РАЦС) звертатися за телефоном: 0957978882. Телефонувати з 9-00 до 16-00. Вихідні-неділя.

Щодо призначення державних соціальних допомог, а саме:
1) державна допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
2) державна допомога у зв’язку з народженням дитини;
3) державна грошова допомога “Пакунок малюка”

Необхідно звертатися з 9-00 до 11-00 з понеділка по четвер до Управління праці та соціального захисту населення міської ради за адресою: вул. Козацька, буд.17. Телефон: (06139) 44618.

Для оформлення допомог необхідно мати відкритий соціальний банківський рахунок у відділенні АТ КБ “ПриватБанк”, паспорт та ідентифікаційний код заявника, для допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – довідка з лікувального закладу за формою 147/о, для допомоги у зв’язку з народженням дитини – свідоцтво про народження дитини.

Водночас низка державних послуг призупинені:

Стосовно видачі нових паспортів громадянина України, паспортів громадянина України після вклеювання фото та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які готові і є в наявності у Енергодарському відділі Державної міграційної служби Запорізької області, – інформацію буде надано на наступному тижні.

Місце, час і дата видачі документів наразі опрацьовується.

Паспортні документи термін дії, яких закінчився в період воєнного стану, продовжують діяти на всій території України. Це стосується як паперових, так і електронних документів. Замінити їх можна після скасування воєнного стану, у мирній Україні.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info