У Запорізькій області організують декілька евакуацій

У Запорізькій області 12 березня збираються організувати декілька евакуаційних коридорів.

Про це повідомляється на фейбсук-сторінці міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Йдеться про евакуація за маршрутом до Маріуполя та Полог.

З Запоріжжя до Маріуполя:

Запоріжжя-Василівка-Мелітополь-Бердянськ-Мангуш-Маріуполь. З обов’язковим розмінуванням по всьому маршруту. Сьогодні виходить колона з гуманітарним вантажем і автобусами для евакуації людей на зворотному шляху.

З Полог у Запоріжжя:

Пологи-Токмак-Василівка-Кам’янське-Запоріжжя. З Запоріжжя вийде колона з гуманітарним вантажем та автобусами для евакуації людей на зворотному шляху з міст Пологи та Токмак.

Нагадаємо, російські окупанти вже 12-й день тримають Маріуполь в облозі. Вони не дозволяють доставити до міста гуманітарний вантаж.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info