Зеленський обговорив з міжнародними лідерами звільнення з полону мера Мелітополя

“Вчора окупанти захопили в полон мера Мелітополя Івана Федорова. Сьогодні зранку в Мелітополі збиралися громадяни на чергову акцію протесту проти російських військ, проти намагань поставити місто на коліна. Понад 2 тисячі людей на площі”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Президента України.

“Громада міста вимагає його звільнення. Я вдячний кожному мелітопольцю за цей спротив, за цю позицію. Окупанти повинні бачити, що вони чужі на нашій землі.

Впродовж ночі і сьогодні зранку – постійно говоримо з партнерами про цю ситуацію. Вимога проста – негайно звільнити його з полону. Ми звертаємося до усіх лідерів світу, які говорять з Москвою: Франція, Німеччина, Ізраїль та ін.

Я особисто зателефонував канцлеру Німеччини Шольцу, говорив з президентом Франції Макроном. Я буду говорити з усіма, з ким потрібно, щоб звільнили наших людей. Ми очікуємо, щоб вони – лідери світу – показали, як вони можуть вплинути на ситуацію, як вони можуть зробити просту справу – звільнити одну людину. Таку людину, яка уособлює собою всю мелітопольску громаду. Українців, які не здаються”, – зазначив Президент.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info