Чому вже декілька днів не змінюється число загиблих окупантів – Міноборони відповіло

“Де загиблі вороги? Чому за офіційними даними вже декілька днів не змінюється цифра «більше 12 тисяч»? Не хвилюйтесь, ворога люто знищують. Так само люто як він руйнує наші міста і села”, – зазначила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Про це повідомляється на її фейсбук-сторінці.

“Але, підрахунок втрат особового складу ворога – далеко не першочергова справа на місці подій. Крім того, щодня ситуація динамічно змінюється і станом на зараз противника зупинено і немає такого інтенсивного активного протистояння, як це було ще декілька днів тому. Зниження інтенсивності наступального потенціалу противника як раз свідчить про дійсно великі втрати і потребу у доукомплектуванні особового складу.

Треба розуміти, що підрахунок втрат ворога під час активної фази війни дуже ускладнено. Встановити точну цифру ворожих втрат дуже непросто. Є декілька методик підрахунку, які використовуються. Тобто після бою ніхто не ходить с калькулятором, якщо говорити дуже спрощено.

Цифри надходять від різних джерел, часто з запізненням на декілька діб. Все залежить від ситуації на місці”, – зазначила Ганна Маляр.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info