Гроші за “пакунку малюка” відтепер можна витрачати на будь-що

Грошову компенсацію за «пакунок малюка» відтепер можна використати на будь-які товари, без обмежень.

Про це повідомляється у телеграм-каналі т.в.о. міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Уряд затвердив рішення, яке дозволяє родинам під час воєнного стану використовувати грошову компенсацію «пакунку малюка» на будь-які необхідні товари.

Для того, щоб отримати допомогу, не потрібно відкривати новий поточний рахунок зі спеціальним режимом використання. Достатньо вказати будь-який активний рахунок в АТ КБ «Приватбанк». Гроші можна витратити на їжу, ліки, пальне тощо.

Оформлення грошової компенсації «пакунку малюка» здійснюється за спрощеною процедурою. Заяву може подати один з батьків. До неї необхідно додати копію свідоцтва про народження та довідкою з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги «пакунок малюка».

Якщо свідоцтва про народження немає, то до заяви достатньо прикласти копію документа, що підтверджує факт народження дитини в закладі охорони здоров’я або поза ним. Для використання грошової компенсації встановлено строк на період воєнного стану та місяць після нього.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info