Мелітопольска депутатка отримала підозру у державній зраді за співпрацю з окупантами

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру депутатці Мелітопольської міської ради за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляється на сайті Офісу Генерального прокурора України.

За даними слідства, депутатка Мелітопольської міської ради на шкоду державному суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності України та інформаційній безпеці, здійснила перехід на бік ворога в умовах воєнного стану.

На виконання отриманого від представників російської федерації завдання представниця місцевої влади проголосила себе «виконуючою обов’язки Мелітопольського міського голови» та активно здійснювала дії щодо організації та упорядкування окупаційної влади на території Мелітополя та Мелітопольського району.

Проголосивши про створення невизначеного законодавством України органу – «Комитет народных избранников», підозрювана закликала громадян України до його підтримання та припинення супротиву мешканців міста окупаційній владі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Запорізькій області.

Нагадаємо, нещодавно міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук вказувала, що окупанти призначили “очільницею” Мелітополя Галину Данильченко. А також — про того, хто, можливо, стоїть за плечима Данильченко – Євгена Балицького, що співпрацює з окупантами.

Галина Данильченко – це депутатка Мелітопольскої міської ради від партії “Опозиційний блок”. Євген Балицький був народним депутатом України та депутатом Запорізької облради. Обирався від “Партії регіонів” та “Опозиційного блоку”.  

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info