Мелітопольській депутатці пригрозили тюрмою за співпрацю з окупантами

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла про таку собі Галину Данильченко, яку окупанти призначили на місце викраденого мера Мелітополя. А також — про того, хто, можливо, стоїть за плечима пані Данильченко – Євгена Балицького, що співпрацює з окупантами.

Про це повідомляється на сайті Міністерства.

«Галина Данильченко говорить, що треба створити якусь «Раду народних депутатів». Тобто, вони намагаються співробітничати з російськими військами”,- констатувала Ірина Верещук.

“СБУ це все відомо. СБУ підозрює, що – можливо – за плечима Галини та усіх, хто буде зараз намагатися розгойдувати ситуацію, стоїть такий собі Євген Балицький, колишній депутат ВРУ від “Партії регіонів”. Хочу одразу попередити: це не 2014 рік. Відкрийте Кримінальний Кодекс та подивіться на зміни, які ми нещодавно прийняли. А саме – скільки років на вас чекає за ґратами. Ми чітко спрацюємо. Повірте: ми усі все знаємо. Й якщо пан Балицький вважає, що він зможе зараз – якимось чином, співробітничаючи з окупаційною владою – утриматись, а потім ще й її представляти – він дуже помиляється», – наголосила міністерка.

“Ще раз повторюю: це не 2014 рік. Ми діятимемо, маючи досвід. І, повірте, боляче буде тим людям, які подумали, що можуть створити якісь “народні республіки” на території української держави!”, – підкреслила Ірина Верещук.

Варто додати, сьогодні депутати Мелітопольської міськради зібралися на позачергову сесію, де підтримали звернення до Президента України, Генеральної прокурорки України та урядів країн-членів НАТО. Депутати просять запровадити НАТО безпольотну зону, закликають звільнити з полону міського голову Мелітополя Івана Федорова та притягти до кримінальної відповідальності за статтею «Держзрада» Галину Данильченко за намагання створити окупаційну адміністрацію у Мелітополі.

Раніше на одному з мелітопольських ЗМІ повідомили про появу відео з Галиною Данильченко, на якому вона заявила про “створення на території Мелітополя комітету народних обранців, який буде займатися усіма адміністративними питаннями на території Мелітополя та Мелітопольського району”.

Галина Данильченко у 2020 році обралася до Мелітопольської міської ради від партії “Опозиційний блок”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info