Російські окупанти частково розікрали гуманітарку для Енергодара та Маріуполя

“Вчора коридор з Енергодара не спрацював. Виїхала колона гуманітарного вантажу. Зупинилися на блок-посту у Василівці і російські окупанти не пропустили вантаж далі – попри попередні домовленості. Колона залишилася там ночувати і сьогодні вранці знову поїде до місця свого призначення”, – зазначила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Про це повідомляється на її фейсбук-сторінці.

“До речі, з Енергодаром пов’язана досить неприємна історія, бо позавчора туди потрапив гуманітарний вантаж, але, за свідченням керівництва міста, його частково розікрали російські окупанти. Тому звертаюся до того, хто допомогає розділити гуманітарні вантажі – будь ласка, робіть це швидко. Не залишайте на ніч, бо, як бачите, є такі прикрі.

Сьогодні продовжиться шлях з Запоріжжя до Маріуполя (через Бердянськ). Так сталося, що наша колона довго була на блок-посту – більше 5 годин, і не змогла дістатися вчора до Маріуполя. Але ми тримаємо кулаки, ми знаємо, що сміливість і мужність тих людей, що зголосилися допомогти маріупольцям, – переможе. Сьогодні наші люди вже будуть в Маріуполі і я вважаю, що все буде добре”, – зазначила Ірина Верещук.

Варто додати, згідно з інформацією Запорізької обласної військової адміністрації, конвой, що вирушив до Маріуполя, на всьому шляху слідування розкрадався російськими окупантами, які насильно вилучали продукти харчування, одяг, предмети особистої гігієни. У Токмаку російський патруль взяв конвой під супровід і станом на 18:00 було відмічено проходження головою колони населеного пункту Зеленівка в Приморському районі в напрямку Бердянська.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info