Запорізьке обленерго відновило електрику у Пологах

“Запоріжжяобленерго” відзвітувало про свою роботу станом на 12 березня – 21:00.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії.

Зокрема протягом минулої доби електрики відновили енергопостачання у Пологах та селі Кінські Роздори – це близько 1 000 споживачів.

🔰 Також проведені ремонтні роботи по одному з місць пошкоджень електрообладнання Більмацького районного відділення, що дозволило відновити енергопостачання 5 населених пунктів (1 з них – частково), загалом 904 споживача. На жаль, перевірити, чи заживлені їхні мешканці, наразі немає можливості.

🔰 Заживлені й 260 абонентів Токмацького районного відділення, що протягом попередніх двох діб залишалися без електрики.

🔰 Також усунуто пошкодження в мережах Запорізького районного відділення, внаслідок якого без енергопостачання залишилися 640 абонентів. Станом на 21:00 всі вони заживлені.

По решті території обслуговування Пологівського міжрайонного РЕМ (Пологівські, Більмацькі, Розівські електромережі), також у Василівському та Гуляйпільському районних відділеннях ситуація не змінилася – на перешкоді аварійно-відновлювальним роботам знову стали бойові дії.

Наразі по цих мережах без енергоживлення залишаються:
🔰 Василівські електромережі – 1 200 абонентів;
🔰 Гуляйпільські електромережі – 12 500 абонентів;
🔰 Пологівський міжрайонний РЕМ (Пологівські, Більмацькі та Розівські мережі) – 29 246 абонентів;
Втім енергетики не полишають спроб дістатися пошкодженого електрообладнання та відновити енергопостачання цих територій

🔰 Нестабільною залишається й ситуація із енергозабезпеченням Бердянську. Ще протягом першої половини дня енергетики заживили практично всіх споживачів, що залишилися вчора без енергопостачання внаслідок перевантаження мереж. Втім вже по обіді виникли нові пошкодження – так само через перевантаження мереж, – через які станом на 21:00 знеструмлені 380 абонентів.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info