На Запоріжжі працівники культури долучаються до підтримки військових

У Запорізькій області працівники культури долучаються до гуманітарної підтримки Збройних Сил України, Тероборони та переселенців.

Про це йдеться на сайті Запорізької обласної ради.

Наразі артисти, музиканти, адміністратори, контролери квитків, працівники технічних служб, а також адміністрація обласної філармонії займаються пошиттям державних прапорів, організовують волонтерську допомогу та готують їжу для наших захисників.

Уже виготовлено 122 прапори України. Водночас щодня понад п’ятсот домашніх пиріжків відправляються до Тероборони, ЗСУ та переселенців. Понад 80 тис. грн з особистих рахунків вже переведено та продовжують постійно переводитися на підтримку воїнів та діяльності волонтерських організацій.

Колектив обласного театру юного глядача налагодив пошиття спальних мішків. Працівники театру збирають і доставляють нужденним ліки, одяг, предмети гігієни та першої необхідності.

Крім того, у театрі ім. Магара налагодили пошив дощовиків, джгутів, балаклав тощо й активно долучилися до організації гуманітарної допомоги.

У кожному районі міста працюють волонтерські організації. Пункти допомоги створюються на базі райдержадміністрацій, шкіл, садочків та лікарень.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info