Російського пропагандиста соловйова оголосять в міжнародний розшук

Слідчі Державного бюро розслідувань зібрали необхідний пакет документів для оголошення російського пропагандиста владіміра соловйова у міжнародний розшук. Ці документи найближчим часом мають надіслати закордонним колегам.

Про це йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

Сьогодні ж, 14 березня, Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого Управління ДБР та обрав запобіжний захід – тримання під вартою, російському телеведучому-пропагандисту та члену правлячої політичної партії “єдіная росія” владіміру соловйову.

Раніше, 11 березня, за результатом зібраних доказів у кримінальному провадженні кремлівському пропагандисту соловйову було повідомлено про підозру у публічних закликах до зміни державного кордону України, що призвело до загибелі людей.

Було встановлено, що владімір соловйов системно підтримував злочинні дії вищого керівництва рф щодо вторгнення в Україну, закликав до зміни її територіального устрою.

соловйов неодноразово пропагував у ЗМІ проведення воєнних дій в Україні, знищення військової інфраструктури та мирного населення.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info