У Енергодарі близько 240 багатодітних родин отримали допомогу

У Енергодарі близько 240 багатодітних родин отримали гуманітарну допомогу. 15 березня на базі п’ятої школи ця робота продовжиться – з 9.00 до 12.00.

Про це повідомив у телеграм-каналі міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 

“Ті багатодітні родини, що стоять на обліку в УПСЗН, але не встигли отримати допомогу сьогодні, можуть зробити це завтра у зазначений час”, – вказав міський голова Енергодара. 

Він зазначив, що з собою треба мати документ (видавати будуть по сформованим спискам), а також кілька пакетів.

Також міський голова Енергодара повідомив, що 15 березня з 10.00 до 13.00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг міської ради (пр.Будівельників, 22, приміщення 228) буде здійснюватися: 

-прийом документів щодо первинного призначення послуг соціального характеру (державні соціальні допомоги, пільги, субсидії);

-видача нових паспортів громадянина України, паспортів громадянина України після вклеювання фото та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які готові і є в наявності у Енергодарському відділі Державної міграційної служби Запорізької області.

Нагадаємо, раніше Центр протидії дезінформації при РНБО України роз’яснив, що пільги на оплату житлово-комунальних послуг, які було призначено раніше, автоматично продовжуються на весь час воєнного стану + 1 місяць після його скасування. 

Отримувачам таких пільг не потрібно звертатись до органів соцзахисту населення для їх продовження. 

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info