Українська армія вдарила по окупантах на Мелітопольщині

Ситуація щодо бойових дій у Запорізькій області – 14 березня, станом на 06:00. Інформація від Збройних Сил України.

Про це повідомляється у телеграм-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Українські підрозділи ракетних військ продовжують наносити вогневі ураження по противнику, як на передньому краї, так і в глиб його бойових порядків. Окупанти несуть втрати на напрямку Мелітополь – Василівка, завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі – польових базах і складах з метою порушення логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях Запорізького краю.

Точні дані щодо кількості знищеної техніки та особового складу противника будуть пізніше – після уточнення.

Варто додати, вчора ввечері радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив: “2,5 години тому під Василівкою (Запорізька область) вся техніка росіян, яку вони накопичували під Мелітополем (близько 200 машин) була вщент розбита нашою артилерією! І штаб з начальниками орків під Мелітополем, над яким мучились два дні, також рознесли”.

Водночас сьогодні зранку радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович уточнив цю інформацію, зазначивши, що вдалося знищити не 200, а 50 одиниць техніки. Про це він повідомив у спільному телевізійному ефірі “Спільні новини”.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info