В Енергодарі продовжать видавати дитяче харчування

Вчора в Енергодарі на базі дитячого відділення Спеціалізованої медико-санітарної частини – 326 немовлят змогли отримати дитяче харчування.

Про це повідомляється у телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

Сьогодні видача допомоги продовжиться. З 10.00 до 13.00 можна прийти і отримати дитяче харчування, памперси, серветки та засоби індивідуальної гігієни.

У залишках є: прикорм – каші (асорті) для дітей віком 4+, 5+, 6+ місяців; пюре у м’якій упаковці від 6+. Пюре у склі – 4+, 5+, 6+, 7+, 8+, 9+ місяців. Памперси розмір 1, 2, 3.

А також туалетний папір, вологі серветки та засоби індивідуальної гігієни для жінок.

Окрім цього, сьогодні, 14 березня, з 12.00 до 17.00 на базі Енергодарської гімназії №5 буде відбуватися видача гуманітарної допомогти багатодітним родинам, які стоять на обліку в Управлінні соціального захисту населення.

З собою треба мати документ (видавати будуть за сформованими списками) а також кілька пакетів! Якщо з якихось причин цього дня ви прийти не можете, не хвилюйтеся – допомога за вами зарезервована. Але бажано забрати сьогодні.

Крім того, соціальні працівники і волонтери вже почали розносити продукти людям з інвалідністю (їх в Енергодарі 241) та 170-ти лежачим і обмеженим в русі людям.

Що стосується тих, хто знаходиться в скрутному становищі і телефонував депутатам, в Управління соціального захисту населення по допомогу. Зараз вона теж формується згідно складених списків. Ми повідомимо, де і як її можна отримати.

Щоб отримати інсулін за е-рецептом, вам потрібно звернутися до лікаря-ендокринолога, який працює на базі КНП «Спеціалізованої медико-санітарної частини», щоденно, каб. №60 (3 поверх), корпус КДЦ (поліклініка). Пн, ср, чт, пт з 8.00-14.00., вт 12.00-17.00

Для уточнення інформації звертайтеся до реєстратури ☎️ 063 120 30 13

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info