В Україні створили платформу для координації волонтерів

В Україні створили платформу з об’єднання волонтерських та державних ініціатив – для гуманітарної допомоги в час війни. Вона має назву “СпівДія”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міністерства молоді та спорту України.

Офіційна платформа створена волонтерами разом із Координаційним штабом з гуманітарних і соціальних питань для збору потреб та оперативної допомоги тим, хто цього потребує найбільше: населенню та добровольцям, установам, що приймають вимушено переміщених осіб, шелтерам.

Як отримати допомогу?
👉Заповнити форму на сайті https://spivdiia.org.ua
👉Отримати підтвердження запиту
👉Чекати на допомогу

Фізичні особи або волонтерські організації можуть так само запропонувати допомогу, сконтактувавши через платформу з фахівцями координаційного хабу.

Яку допомогу залучають?
✅Гуманітарна допомога: їжа, засоби гігієни, одяг, матраци, побутова техніка
✅Медичні ресурси: ліки та устаткування
✅Добровільна особиста та майнова допомога: волонтери, склади, транспорт
✅Фінансова допомога: перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів

Також у рамках розширення роботи платформи на базі молодіжних центрів та просторів вже відкриваються “Співдія хаби” – це простори для підтримки потребуючих українців, які постраждали від війни.

Наразі такі хаби вже є в таких областях: Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській (Медвин, Українка), Львівській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та м. Києві.

Платформа координується за підтримки Офісу Президента України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством молоді та спорту України.

Останнім часом “Запорізький проєкт розслідувань” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш телеграм: https://t.me/zr_info